| FiveCuPepeneRosu a întrebat:

Vreu si eu niste comicuri bune. funda

Răspuns Câştigător
| smile20000 a răspuns:

Http://i.imgur.com/oxpnH.jpg prima parte
http://i.imgur.com/vLblO.jpg a 2a parte
http://i.imgur.com/00sKS.jpg a 3a parte
http://i.imgur.com/xdYJc.jpg ultima parte

P.S. nu sunt facute de mine

5 răspunsuri:
| DianaDiii1761b a răspuns:

Sunteti prosti comicurile nu sunt bancuri! sunt benzi desenate amuzante!

| RockaruL a răspuns:

Ba va doare capu? El a zis comicuri si voi ia-ti dat bancuri! M-ai informativa daca nu stiti ce e ala un comic!

| Ro4cH a răspuns:

O echipa de football pleaca in cantonament cu avionul pentru o luna.Se gandesc ei ce sa gandesc si zise unu:Hai sa facem un teren de football. Facura terenul, pusera portile aranjara plasele si dadura drumul la joc.La un moment dat dadura cu mingea pe geam afara.Sar toti jucatori numai portarul ramase.Se duce arbitrul la el si zice:Tu de ce nu ai sarit ma? Pai de ce sa sar? sa sara ei pe partea cealalanta si sa-mi dea gol?

| Frelix a răspuns:

Un tanar isi prezinta logodnica parintilor. La masa, tipei ii vine sa faca part. Dupa cateva secunde se simte un miros... Socrul mare spune:
-Labus!
Fericita fata ca viitorul socru a dat vina pe cainele de sub scaunul ei, ii vine inima la loc. Peste cateva minute mai trage una si tatal baiatului spune mai nervos:
-Labuuus, ai grija...
Absolvita de griji, fata mai trage una, la care vine replica:
-Labus! Pleaca de acolo ca se caca pe tine!laughing
FUNDA?

| Meowyes a răspuns:

Http://www.bancuri.net/bancuri/?c=6 ai sute de bancuri foarte tari :)) cu placere! :)