| SongsoftheSabbathSacrifice a întrebat:

Yo, ma cam plictisesc si am chef sa desenez, dar nu prea stiu ce.Ma gandeam sa va desenez pe voi, in varianta chibi (daca nu stii ce inseamna google it). Cine vrea, sa-mi spuna culoarea parului lui\ei si a ochilor. O mostra (stiu, e penibil, dra sunt incepatoare pe ps :)) ) : http://i.imgur.com/bGDcp.jpg

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Par saten, ochi caprui te rog fa-mi si mie mersi mult da sa stii ca fata aceea e f frum bravo tie

10 răspunsuri:
| SongsoftheSabbathSacrifice explică:

Btw,doar primii 7 tongue

| SpyDeck a răspuns:

Par brunet cu bretonul blond,ochi albastri, hainele fale te rog gen emo, si la incaltaminte pune te rog skateri si ochelari de soare pe ochi

| Raluka98 a răspuns:

Sigur, par saten si ochi caprui

| PastilutzaColorata a răspuns:

Par blond si ochi albastri si daca faci haine fa te rog in culori neone

| OaNaDouaPuncteIcs a răspuns:

Eu,am par saten si ochi caprui

| VacutzaRoscata a răspuns:

Par negru, ochii verzi, rochie mov si pantofi negrii daca poti love struck

| HoneyCocaine a răspuns:

Par blond, pana la umeri, ochi verzi.
Pune-mi haine cat mai colorate daca poti puppy dog eyes

| CamiBă a răspuns:

Am parul brunet tuns scurt, ochi caprui
Hainele fale in alb negru si gri daca poti

| tudordenisa a răspuns:

Bruneta cu ochi albastrii, ten alb, inalta.

| CocaColaLemon a răspuns:

Sunt baiat.Par scurt,castaniu,ochi caprui, ochelari, grasut!