| EdiT a întrebat:

Ziceti-mi si mie niste intamplari amuzante din viata coastra (chiar daca sunt inventate) fundita cel mai amuzant

Răspuns Câştigător
| shanela a răspuns:

Hai sa-ti zic una buna si REALA. Deci la noi fata blocului au oprit niste rromi cu caruta iar in caruta aveu butoaie de aluminiu.Un amik mai zapacit stii ce a facut? nu nu stiilaughing tiganii plecasera iar el a luat repede butoiul de aluminiu si a fugit cu ellaughing tiganii l-au vazut si au fugit dupa el pana ce au obosit iar amikul nostru s-a dus la fier vechi cu el si a luat aproape 150 de roni pe ellaughing iar noi am inventat asta: CARE E CULMEA HOTIEI: SA IEI UN BUTOI DE ALUMINIU SI SA FUGI CU ELlaughing

1 răspuns:
| BeHappyForMe a răspuns:

Cand eram mai mica in clasele primare o fata a adormit in timpul orei si am trezit-o la final cu greu am patit-o si in liceu cu un coleg,el dormea cu geaca cap era obosit iesea noaptea pe afara si aveam ore de dimineata, ar faza tare era ca porfa a vazut la finalul orei ca se misca geaca in banca si iese un cap si s-a speriat cand l-a vazut pe colegul nostru ca se trezea ea il pusese absent si credea ca este doar o geaca acolo, eu odata am spus cand era prin par cu prieteni unei fete care statea pe banca pot sa stau si eu in cap langa tine si apoi am vrut sa cer un chip si am zis poti sa imi dai si mie un snacks sau cu prietenul meu la farmacie a zis alfel la un medicament decat trebuia si a ras farmacista si eu de el sau la cinema in loc sa intrebe cat costa 4 bilete la film a zis cat e 4? sau nu poate sa zica x si sa pronunte asfixieze poceste am prieteni raraiti si sasaiti si cu ei rad tot timpul prietenul rarait scrie si pe mess in loc de r -l zice melg, alelg e tare haios