| Deerpinaaaa a întrebat:

Ziua mea e pe 23 octombrie. Ce cadou imi faceti?
P. S. : Imi plac veveritele si culoarea albastrutongue

Răspuns Câştigător
| Sellak a răspuns:

La Multi Ani! Poftim cadoul...http://www.google.ro/......tp?/imgres

7 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Bună! Îţi voi dărui o veveriţă albastră!

| Anneh a răspuns:

Sall!^_^'daca zici ca-ti plac aceste doua lucruri neinteresante xD iti voi darui o...un... thinking Off nu stiu >.

| ILoveMyFriendsSoMuch a răspuns:

Deci zici ca`ti plac veveritele si albastru? O sa-ti cumpar un crocodil alb big grin

| xXxDropsBoyXxXLăvMeee a răspuns:

Oo pai atunci e clar ce iti iau...o periuta de dinti

| Leonard08 a răspuns:

Primesti de la mine un dildau albastru din fier cu luminitze...La multi ani!

| xAlexis a răspuns:

Eu iti spun :''La multi ani!'' iar tu imi dai o funda k rasplatalaughing

| RoseMadeOfLove a răspuns:

Un wallaper URIAS albastru cu veverite...saaaau o veverita pictata(cu albastru)...Sau o sa mergem la primarie ca sa organizam ziua nationala a veveritei albastre(ar fi cam ciudat).