| Mindfulness a întrebat:

1. Am niste adidași care au nepurtați ( sunt noi) de ceva timp și i-am probat puțin prin casa și îmi alunecă puțin la călcâiul lui Ahile când pășesc! E de la ciorapi? Ce sa fac sa scap de acest inconvenient? Ciorapii nu știu dacă sunt de bumbac 100% dar aluneca ușor la călcâi când pășesc!

2. De de adidașii de la Pull & Bear se rup, dezlipesc așa de repede? Cam 2 sau 3 luni țin și eu nici nu prea ies din casa, rar ies!
Am cumpărat acum 2-3 luni niste adidași de la Sinsay și după 3 săptămâni sa dezlipit guma de pe talpa, deci sunt execrabili! Ce naiba sunt brandurile astea de fac adidași așa de nașpa?
Voi de la ce brand purtați încălțăminte?

Răspuns Câştigător
| Lubeniță38900 a răspuns:

1. Nu e de la ciorapi, probabil sunt mai mari, și ca sa nu-ți mai alunece strânge bine șiretul.
2. Nu e normal sa se dezlipească așa repede.
Eu port adidași de la Adidas și Nike, părerea mea cele mai bune și mă țin 2, 3 ani chiar 4. Mi-am luat o pereche adidas pentru alergare și îi am de 3 ani și n-au nici o dezlipeala, nimic

| Mindfulness explică (pentru Lubeniță38900):

Naiba știe că sunt 41 și eu 41 port! Probabil că nu am strâns bine șireturile ai dreptate. Ce naiba ăștia de la pull&bear au marimi decalate gen 41 e 42? laughing înseamnă că aia de la bazare sunt mai buni decât ăștia de la Bershka și Bear și Sinsay. Mie niciodată mărimea 41 nu mi-au fost mari laughing

1 răspuns: