| JetBlueJet a întrebat:

(1)Dupa parerea voastra, care castiga mai mult?
a)Un medic ginecolog
b)Un informatician
c)Un astronom
d)Un parlamentar
e)Un agent sub acoperire(La cei ce lucreaza la SRI ma refer)

(2)Care sunt mai bine platiti?
Medicii (de):
a)Familie
b)De acupunctura
c)Ginecologi
d)Pediatri

(3)Cat castiga in Romania un parlamentar?
(4)Ma tot lovesc de raspunsuri de genul asta "Pentru a intra in Parlament ai nevoie de pile". Este adevarat?

5 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Alege ginecologia laughing

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Un medic ginecolog iese cel mai castigat, prietenii stiu de ce!

| OldSoul a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Te saluta babele...

| alexandrualind a răspuns:

1.Un parlamentar.
2.Un medic Ginecolog.
3.17.500 de lei pe luna.
4.Nu neaparat.

| ubox7007 a răspuns:

4. Nu si da, ai nevoie de pile pe care t-ii le poti face tu, adica prin afilierea cu x si avand idei (chiar daca nu esti 100% de acord cu ele) in ideologia lu x sau a partidului sau pur si simplu sa devi cunoscut si sa intri.

Pai castiga cel mai mult cel care face ceva ce ii place, cel care face ceva si simte ca face ceva maret.