| Vernusio a întrebat:

1.In ce va puneti increderea in viata?
2. Aveti incredere in vreo institutie din Romania?

7 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Am încredere în iubire. E singura forță care se poate lua la trântă cu frica. Singurul mod prin care ajungi să trăiești noi experiențe. Prin care îți depășești condiția.Trebuie doar să decizi ce vrei să alimentezi: iubirea sau frica. Înainte să conteze ce găsești contează enorm ce cauți.
Nu pot ști ce interese voi avea eu mâine, ce să mai vorbesc de instituții.

| RAY a răspuns:

In mine, nu prea am incredere in nimic ce inseamna Romania

| Freya1 a răspuns:

Eu nu cred in nimeni si nimic iar in Romania sigur nu imi pun baza in nimic

| Superior a răspuns (pentru Freya1):

Nici in mine? Sa stii ca am pistol,duba, bandaje, funie, lanturi, catuse si electroshock...deci hai sa ne intalnim undeva unde nu ne vede nimeni, noaptea. Si sa ai incredere in mine...

| Freya1 a răspuns (pentru Superior):

Pai fix de asta nu am incredere in nimeni sti ca este o faza "Vai ce dragut doi indragostiti au scrijelit cu cutitu in trunchiu copacului numele lor" si raspuns "De ce c...t ai veni cu cutitu la tine la intalnire" laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In mine. In restul e doar un joc de noroc. Stim cu totii ca jocurile de noroc sunt pentru prosti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. In mine
2. Nu cred.