| poluarect a întrebat:

1 martie fericit tuturor.

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mulţumesc pentru urare.
O zi excelentă.
Pa, pa.

| Bacemi a răspuns:

Multumim! Sper sa avem parte cu totii de primavara in suflet. Sa avem parte de iubire si fericire.

Eu v-o iau inainte. Acest mesaj este pentru fata pe care inca nu o cunosc sau poate nu o cunosc suficient de bine sa stiu ca pe ea o voi iubi : http://www.youtube.com/watch?v=VAYoT7KPnP8

| Barajag a răspuns:

Multumim la fel si tiehappy

| gigiro a răspuns:

Iti multumesc, esti foarte dragut! Sper ca si tu sa te bucuri de aceasta zi. Gentil esti, de ce nu esti si inspirat? Ai un nume si o fotografie foarte urate.(nu vreau sa le numesc decat romaneste), care induc o parere proasta despre tine : polu, rect.

| Iustina17 a răspuns:

Multumesc la fel

| versavia a răspuns:

Multumim.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multumesc, multumesc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multumesc la fel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar daca e 2 martie, multumesc happy!