| Deeza a întrebat:

1)Numarul vostru norocos este...2)Numarul vostru ghinionist este... Din ce motiv?

17 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. numarul meu norocos este 13; intotdeauna mi-a purtat noroc; in fiecare luna pe data de 13 trebuie sa mi se intample ceva frumos; e lege
2.numarul care imi aduce ghinion este 12; de ce? pur si simplu straight face

| Black a răspuns:

Stiu ca era un fel de joculet pentru a le afla xD se calcula in functie de data de nastere si nu mai stiu ce xD
Sincer nici nu stiu care sunt numerele mele xD

| imortal a răspuns:

Pai nr norocos e de la 100 in sus: de ex. 100 de euro 300 de dolari 1000 de lei, iar nr ghinionist e 0, dar si mai ghinionist e cand e pa minus si intru in datorii sad. tin sa precizez e ca numarul preferat e 17 apoi 7.

| Barajag a răspuns:

Vrei sa pui numere la loto?laughing

| DianaLostInDreams a răspuns:

1. 7 pentru ca este ziua mea de nastere
2.Nu am un nr care imi aduce ghinion, depinde de starea mea si de cum gandesc in momentul respectiv.

| AvalohAlyn a răspuns:

Numarul meu norocos este 9.Nu stiu de ce, aceasta cifra ma atrage, imi place cum suna, e frumoasa si de multe ori mi-a purtat noroc, eu numai cifra asta o port cu mine in gandbig grin. Numarul meu ghinionist nu exista, deocamdata nu l-am descoperit, niciodata nu am avut ghinion ca am ales o cifra.(deocamdata)

| alecs871 a răspuns:

1) 871.
2) 871.

| Anca a răspuns:

Numarul meu si ghinionist si norocos e 1!
LA mine 1 este si incep si sfarsit!
Daca incep o actiune in 1, se incheie tot in 1!

Asta cat priveste situatiile!
In examene : cel mai norocos bilet are nr 13
si cel mai ghinionist daca are 2-4-6-8. sau unul din cifrele astea!

| Bacemi a răspuns:

Numarul meu norocos este 3 si multiplii lui de asemenea imi aduc noroc. Nu am un numar ghinionist.

| Andreea_8014 a răspuns:

Pai.numarul norocos 28
. numarul ghinionist 6 straight face
Motive personale oh go on

| miruna_6654 a răspuns:

5 si 7 sunt numerele mele norocoase din ce motiv pentru ca in zilele acestea mereu mi se intampla lucruri numai bune primesc vesti bune am luat premii. Iar numarul meu ghinionist este 2si 19 din cauza ca mereu in zilele de 19 niciodata nu ma simt bine si fac numai prostii, si 2 pentru ca niciodata nu am facut nimic special si de doua ori in data de 2 dar ani diferiti m-am certat cu prieteni diferiti.

| lynysyk a răspuns:

Num.norocos 3 p/u ca de cind sunt am avut careva legatura cu el dar n.ghinionist nu am.

| lostcontrol12 a răspuns:

Numarul norocos - 22(data nasterii)
Numar ghinionist nu cred ca am. dar ziua de luni ma enerveaza la culmea(numai tampenii fac).
:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nr meu norocos e 19 din mai multe motive am cumparate vreo 3 tricouri asa la nimereala si toate au nr 19 pe spate + ca pe 19 martie mereu primesc ce vreau iar ghinionist 6 pentru ca mai mereu iau nota asta la math si ca de 6 ori m-am impiedicat intr-o zi tot de 6 iunie ( a 6-ea luna) in 2006

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

| wolfer18 a răspuns:

M-a nascut pe data de 18, la ora 18:18.Numele meu incepe cu a 18-a litera din alfabet. M-am indragostit mai demult de o persoana nascuta tot pe 18.Intr-o zi de 18 am aflat ca am intrat la cel mai bun liceu din oras.Tot ce am mentionat mai sus este adevarat, numarul norocos chiar purtandu-mi noroc in repetate randuri.Va dati seama!, cand o sa fac 18 anilaughing

| DarkBlood32 a răspuns:

Chiar nu stiu.straight face