| Mindfulness a întrebat:

1. Voi ce defecte aveți? Dar calități?
2. Va considerați normali sau ciudați? 3. Că va place cel mai mult la voi? Ce va displace?
4. Aveți prieteni? Nu aveți? Mai credeți în prietenii?

Răspuns Câştigător
| J0B0MAT a răspuns:

Tu vorbești prea mult cu oamenii, pentru cineva căruia nu îi plac oamenii.
Ador emo, e tinerețea mea. Și btw, lumea mai glumește.Dar mi-am făcut de-a lungul vieții și scenarii din astea.Dar mă schimb destul de repede.

42 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

1.N-am defecte, am efecte.Toate calitățile le am.
2. Am ambele stări.
3.Totul îmi place, nu îmi displace nimic.
4.N-am prieteni, nu mai cred.

| Mindfulness explică (pentru J0B0MAT):

Cum reziști așa fără prieteni? Mie mi se pare un chin de nedescris. Ce faci sa nu te plictisești? Cum te distrezi singur?

| Cinic a răspuns:

Defecte:
* împrăștiat
* leneș ( aman treaba de pe azi pe maine)
* rece ( ma pot îndeparta extrem de ușor de oameni)
* nepriceput! Nu am nici o abilitate tipic barbateasca, gen sa stiu mecanica sau sa repar chestii prin casa
Calități
* sunt un foarte bun observator al oamenilor
* nu am vicii
* nu am depresii
* cand am probleme grave, fie le infrunt fie accept pierderea fara ca sa fiu trist ( evident excluzand decese ale parintilor, bunici sau prieteni apropriati)
* sunt un realist convins. Prefer sa vad adevarul brut decat sa vad spetante false.
Sunt bine atat psihic cat si fizic. Nu am depresii sau anxietati. Sunt introvertit pentru ca nu prea imi plac oamenii, dar daca vreau pot simula foarte usor socializarea si ma pot integra in orice grup, chiar daca nu imi face placere.

| Mindfulness explică (pentru Cinic):

Nu ai depresie sau anxietate dar pari sa fii și antisocial excluzând faptul că ești introvertit ( nu are neapărat corelație )
Îmi place că ești sincer și asumat. Eu zic că ești antisocial, cam majoritatea suntem așa de pe TPU happy

| Mindfulness explică (pentru Cinic):

De ce nu îți face plăcere?

| Cinic a răspuns (pentru Mindfulness):

Am fix 3 prieteni in care am incredere. Mai am vreo 2 colegi cu care mai ies la o bere si o punga de seminte. Sunt foarte selectiv cu anturajul meu si cu oamenii in general. Nu am nici cea mai mica problema cu asta. Mie imi place sa imi vad de treaba mea. Ma plictisec discutiile despre insula iubirii, dorian popa, ce mai este la moda etc.

| Mindfulness explică (pentru Cinic):

Înseamnă că ești normal happy sau discuții new age a generației pampers.

| Cinic a răspuns (pentru Mindfulness):

Ti-am spus mai jos. Nu imi plac subiectele mondene, moda si celebra bârfa romaneasca. Gen cine se f cu cine sau ce masina are cutare etc

| Cinic a răspuns (pentru Mindfulness):

Pai daca stau toata ziua pe tiktok si Instagram se imbolnavesc de brainwash.

| Mindfulness explică (pentru Cinic):

Ai respectul meu happy

| Cinic a răspuns (pentru Mindfulness):

Multumesc. Să traiești!

| Delyae a răspuns:

1. Sunt destrăbălată
2. Îs pe 1 la informatică
3. Că sunt nimfă, nimfetă, nimfomană
4. Nu mai cred în prietenii

| Mindfulness explică (pentru Delyae):

Mie îmi plac nimfomanele! Toate nimfomanele sa apeleze la mine laughing

| simplaexsistenta a răspuns:

1. Defecte am multe, dar mi le asum. Calitatile prefer sa le observe ceilalți, desi pot sa zic ca sunt o persoana organizata.
2. Uneori mă consider normala, cand ii vad pe unii pe strada cum se comporta. Alteori, am impresia ca sunt eu ciudata.
3. Singura chestie care cred ca îmi place la mine e faptul ca nu suport oamenii care se ascund dupa deget. Mie ori imi zici verde-n fata ce ai de zis, ori taci.
4. Am prieteni, dar nu ma incred in oricine.

| Mindfulness explică (pentru simplaexsistenta):

Eu te vad o fata normala, cu capul pe umeri happy

| simplaexsistenta a răspuns (pentru Mindfulness):

Altii nu laughing

| Mindfulness explică (pentru simplaexsistenta):

Alții nu conteazăwinking

| Whitte a răspuns (pentru Mindfulness):

Prietenii sunt pentru distractii?
Prietenii sunt in primul rand pentru ajutor.
De distrat poti sa te distrezi si singur. Daca stii ce e distractia fara betie sau alte excese.

| Mindfulness explică (pentru Whitte):

Cum te poți distra singur? Cu prietenii imaginari? Nu poți trăi fără prieteni, numai autiștii se scuză mereu și caută scuze că e bine și fără prieteni.

| simplaexsistenta a răspuns (pentru Mindfulness):

Aha, gata, m-ai dat pe spate happy

| Whitte a răspuns (pentru Mindfulness):

Ce inseamna pentru tine distractie? Nu-ti pot raspunde fara sa stiu asta.

| Mindfulness explică (pentru simplaexsistenta):

Te dau și pe fata nu-i stres daca vrei, și pe o dunga laughing

| J0B0MAT a răspuns (pentru Mindfulness):

Nu știu, nimic.Cred că mă sinucid.

| Mindfulness explică (pentru J0B0MAT):

Da tu ești băiat sau fată? Nu ai tu curaj să te sinucizi! Daca retezi și nu îți iese poți rămâne leguma toată viața!

| J0B0MAT a răspuns (pentru Mindfulness):

Pe aici m-au făcut în toate felurile, mi-e indiferent și m-am plictisit de întrebarea asta la care am tot răspuns și care nu știu ce relevanță are.
Ba am curaj, cum să nu.Mă subestimezi.Nu ratez.

| Mindfulness explică (pentru J0B0MAT):

Zi in privat și mie daca știi! Ești nesimțit daca nu îmi scrii laughing

| J0B0MAT a răspuns (pentru Mindfulness):

Niciodată nu voi face asta. Nu vreau să am pe nimeni pe conștiință. Face fiecare ce îl taie capul.

| Mindfulness explică (pentru J0B0MAT):

Atunci sa ramai singur pe veci sad laughing

| J0B0MAT a răspuns (pentru Mindfulness):

Asta ar trebui să mă enerveze sau cum?

No, mersi la fel.

| Mindfulness explică (pentru J0B0MAT):

Eu și dacă o să am 5 vieți tot singur o sa fiu laughing nu îmi plac oamenii happy