| cineva312 a întrebat:

A fost cineva la munca in Germania gen sortat legume, fructe, ambalat etc, de aici de pe site? In caz ca cineva a fost si vede intrebarea il rog mult sa-mi spuna cum sta treaba in detaliu, daca e o munca grea, conditiile si daca merita sa lucrez intr-un astfel de mediu avand in vedere ca nu am mai lucrat niciodata si nici nu prea am o alta optiune...Astept un raspuns.

Răspuns Câştigător
| relian a răspuns:

Uite si tu ce intrebi si ce raspunsi primesti laughing de parca tu intrebai ca vrei sa dormi laughing man nu-i nimeni cred,aia care sau dus sunt si acum acolo si nu cred sa stea pe TPU.Dar daca ai gasit ceva oferte mergi, macar vezi cum e, nu te tine nimeni acolo cu forta, iti place stai, nu iti place pleci. Pina nu incerci degeaba povestesti pe net. Daca nu ai lucrat niciodata tot trebuie sa incepi cumva de undeva nu? Dai bice, spor la treaba si macar faci un ban cinstit.

| cineva312 explică (pentru relian):

Corect. O zi bunahappy

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Daca ai chef de munca nu trebuie sa isi fie frica de munca, dar ai mare grija ca tepari sunt peste tot

| nuestenimic a răspuns:

Asculta daca e la ce ai spus tu nu e greu asta cu conditiile depinde unde prinzi acolo se castiga bine daca vrei sa stii in alte locuri bagi ore suplimentare si o sa iesi foarte bine cu bani dar trebuie sa muncesti nu este greu asta depinde de tine eu iti recomand sa mergi ca am fost si eu in alte tari si se castiga bine dar daca ati da la ora e bine daca ati da la norma adica cat faci trebuie sa tragi pentru tine si documenteazate inainte sa mergi ca daca prinzi la camp acolo si pe ploaie lucrezi si daca ai probleme cu spatele nu-ti recomand.Eu iti urez noroc