| Andrew132 a întrebat:

A fost mai demult pe minimax un desen.era cu niste brotacei care trebuiau sa ajunga la inelul zanei.si era unu, siepcuta, care putea vorbi cu copacii tunetului.si erau 2 sezoane parca.in al doilea mergea sa caute pe cineva si era iarna.stiti cum se numea? funda daca imi dati si site-ul de unde il pot viziona

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu am cautat pe tot internetul 3 ore crying doamne si eu m-am uitat da nu mai stiu cum se numea am rosit telecomanda apasand sa vad daca mai sunt crying
i'm sorry totusi imi daiplizz fundita ca mai caut ca si eu vreau sa ma uit

| AttilaDornIsPower a răspuns:

Era patrula brotaceilor...dar nu am gasit un site :'(

| dalii389 a răspuns:

Se numea Patrula Brotaceilor. Dar nu se mai gaseste desenul ala. Si eu l-am cautat dar nu se mai gaseste.

| Marius99a a răspuns:

Il gasesti pe youtube.cauti Toad Patrol

| Andrew132 explică:

Cum sa fie franklin, cand am spus clar BROTACEI?

| Andrew132 explică:

Am gasit.se numea patrula brotaceilor.

| Câmpan_Nicoleta_1999 a răspuns:

Se numea Brotaceii

| Mihaela2005 a răspuns:

Se numeste patrula brotaceilor (toad patrol). Am cautat si eu foarte mult timp, dar am gasit doar in engleza... scie pe google sau youtube toad patrol si te uiti ce episod vrei. Funda? :-!