| FreakyFred a întrebat:

A inceput cineva sa stearga intrebarile lui LittleTweety? cine a facut asta, felicitarile mele! acum pe bune, e stupida persoana asta! cine e de acord?
dar oare de ce e asa? cel mai tare raspuns funda

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Este vorba despre un barbat, probabil varstnic sau de varsta mijocie care isi descarca obsesiile sexuale pe site (legate de obscenitati cu minore). Posteaza de pe multe alte conturi.

1 răspuns:
| Barajag a răspuns:

Mai are rost sa spunem cine i-a raportat intrebarile lipsite de bun simt? Imi pare rau ca, acest site a scazut in ochii unora.In loc sa ne ajutam, ne ironizam. O zi buna!