| ☆ Danny☆ a întrebat:

A mai cazut o stea.Jean Constantin a murit! Oare de ce trebuie sa moara toti artistii adevarati ai Romaniei? Dumnezeu sa'l ierte!

6 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, da din pacate a muritsad...nu doar artisti adevarati ai Romaniei mor, la fiecare ii vine randul, nimeni nu scapa de moarte, asa i-a fost scris, oricum a fost un adevarat artist si cred ca va ramane mereu in amintirea celor care i-au apreciat munca si talentul.
Importanti oamenii de stiinta, actori, poeti, politicieni au murit pentru.ca asa e viata, dar cei care au fost o valoare nu au fost uitati niciodata si tot ceea ce au realizat ramane viu.

| Silvia a răspuns:

A murit, asta e.Nimeni nu e nemuritor. În plus, era bătrân. Cât mai putea să trăiască, oricum? Toţi marii actori ai României voi muri în curând pentru ca sunt bătrâni, e normal. Dumnezeu să-l ierte!

| Silvia a răspuns:

A murit ,asta e.Nimeni nu e nemuritor.În plus,era bătrân.Cât mai putea să trăiască,oricum?Toţi marii actori ai României voi muri în curând pentru ca sunt bătrâni,e normal.Dumnezeu să-l ierte!

| Elena1234456 a răspuns:

Condoleante familiei, o mare pierdere pentru noi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am vrut ieri sa anunt pe TPU, dar am avut ceva treaba.
Intr-adevar, un mare artist cum in noua generatie ...slabe sanse sa mai fie!
Batranete nu tine cont de persoane.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, ei sunt nemuritori.io sunt muritor. cine are treaba ca a murit un dragalas? nimeni. eiii la ei e alta treaba. ei mor dar traiesc totusi.pai uite florin persic de pilda.in cate filme l-am vazut murind, eheeee.si tot traieste.paaaaiii.