| Cretaker a întrebat:

A mai trecut o saptamana.
Ai facut ceva folositor?
Ai stat pe internet si te-ai jucat metin2 toata ziua.
Tot ce stii sa faci e sa mananci, sa consumi oxigen si sa dormi, ca sa nu mai zic de scoala.

http://i.imgur.com/gdNsb.jpg

25 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Lol. De unde ai stiut? oh go on
Super tare! Ce simpatic e soarele! big grin

Apache
| Apache a răspuns:

True true

| pwp a răspuns:

Foarte tare!
asa a fost si ziua mea rolling on the floor
bravo Cretaker love struck

| Bya132 a răspuns:

Soarele e foarte foarte tarelaughing

Deci prea fainlove struck

Genial!

| Bishop a răspuns:

Eu am iesit cand m-a strigat Soarele. Nu ca altii whistling

| CrucifiedCountess a răspuns:

Wake up. Eat. Facebook & Twitter (ma' job). Watch a movie. Sleep. wake-up. Eat. Watch a movie. Sleep.

Răspuns utilizator avertizat
| zalisa a răspuns:

Îmhm.
Să știi că săptămâna trecută am reușit să întorc toata clasa împotriva mea și să pornesc un adevărat războilaughing
Deci, am făcut ceva (nu a fost vine mealaughing) relativ memorabil!
p. s. uhuuu, your sun is awesome =p~

| RainDrop a răspuns:

Good Job.

| deviant18 a răspuns:

Eu am facut o supa. how's that for a well spent day?laughing

| cosmin2221 a răspuns:

Adevarat cam tot toata ziua metin laughing

| Ady93 a răspuns:

Hehe, cam asa a fost past mea, intr-adevar, am dat de 2 ori pe la sala si o data la cinema cu clasa... in rest scoala si lene laughing)

| change12 a răspuns:

Eu planuiesc invazia lumii cu chilotii portocalii... a da daca mai apar in comic pune-mi un chilot pe cap portocaliu desigur

| Deyutza a răspuns:

Aaa ceva de genul asta...de fapt acum e prea frig afara si nu te mai striga soarele deci... te poti bate pe metin in liniste si ii poti injura pe useri ca ti-au furat sabia in pacewinking

| Jadis a răspuns:

Sa-mi bag ce fain ii desenu laughing Pe bune acum, ca te pricepi. Respect, bro. Si sa stii ca nu am facut nimic folositor...hell, de obicei nu fac, acum pe bune, chiar nu fac. Tot ce fac e internet, apoi internet si iarasi internet, muzica, mancarea proasta si nedormitul. Acum pe bune, soarele ala e chiar simpatic.

Hell yeah laughing

| YrINaismissingtheoldTPU a răspuns:

Foarte tare:Xlaughing))))))

| odudăcoaptă a răspuns:

Soooper!

| midnight a răspuns:

Ce tare! 10 laughing! la fel mi se intampla si mie! laughing

| F_5241 a răspuns:

Foarte adevarat laughing

| daηă a răspuns:

Cata dreptatee ai laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda. Pacat ca nu ai facut tu desenul. (:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iar umbli fara filmele tale? waiting Partea a sasea o asteptam cu drag laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-ai spionat no talking!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna,buna asta!

| nixy a răspuns:

Esti prea tare omule
ma jur laughing