| MilesAway a întrebat:

A mai vazut-o cineva pe coquina pe site in ultima vreme?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa stii ca imi este. Nu stiu cum sa dau de ea laughing. Vreau sa o vad la anul laughing

25 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Injura-l pe Drimmero si apare din neant cu 2-3 puradei dupa ea.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Ea? Ai vagin si nu penis mai hahalere?

| MilesAway explică (pentru anonim_4396):

Cred ca se referea tot la coquina.

| anonim_4396 a răspuns (pentru MilesAway):

Asta am crezut si eu dar a pus masculin si la "injura-l". A pus si Drimmero. Sa fim seriosi, cat de aerian trebuie sa fi.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu ii iau partea lui Trenulet,, dar are dreptate, tu chiar vorbesti ca sa nu adormi.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Si daca ii iei partea, nu e nici o problema, nu are de ce sa ma afecteze. Nu. Nu vorbesc ca sa nu adorm. Vorbesc ca nu adorm. Diferenta laughing

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Ce romantic man

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Trebuie sa-si faca si ea aparitia, e imposibil sa nu se intample asta.

| GoldenZenith a răspuns (pentru anonim_4396):

Ia valeriana. rolling eyes

Coqui, probabil, are ceva mai bun de făcut. Mi-e dor de ea crying

| anonim_4396 a răspuns (pentru GoldenZenith):

Cui nu ii este dor de ea.

| GoldenZenith a răspuns (pentru anonim_4396):

Ție.

| anonim_4396 a răspuns (pentru GoldenZenith):

Sa stii ca imi este. Nu stiu cum sa dau de ea laughing. Vreau sa o vad la anul laughing

| MihaiNicu23 a răspuns:

Nu s-a cam lasat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vorberste cu Aero. El poate da de ea in 2 secunde.

| MilesAway explică (pentru anonim_4396):

Lui i-a ajuns felicitarea aia de acum 5 luni. Sa fie sanatos.

Oricum, ce esti asa sigur ca astia 2 inca mai tin legatura?

| anonim_4396 a răspuns (pentru MilesAway):

Nu stiam ca au vreun motiv sa NU tina legatura.

| MilesAway explică (pentru anonim_4396):

Taci ca daca iti arat ce mi-a scris despre el faci scurt circuit laughing.

| anonim_4396 a răspuns (pentru MilesAway):

E bine de mine ca nu ma intereseaza.

| anonim_4396 a răspuns (pentru MilesAway):

Incep sa cred ca asta ma iubeste. Tu stii mai bine. Este gay? Macar sa stiu...

| anonim_4396 a răspuns (pentru MilesAway):

Minte de ingheata TPU, il intereseaza, chiar foarte mult. De aia si pierde vremea pe aici. In privat numai despre asta vorbeste. E o vecina barfitoare de la etajul 2, curios despre toti de pe site, e mai rau ca o femeie.
Vorba Coquinei, daca tot de ea va intereseaza, mereu tot il ataca cand mai are timp si de prietena si de toate. Pe buna dreptate, dupa cum se vede.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

@Aero Cum era oare " un ex ospatar prost ca el nu poate fii programator. Dureaza ani de zii sa devii asa ceva, nu se poate un anost ca el sa lucreze in IT. E imposibil" Si alte bla bla bla-uri.Si cica eu vorbesc despre altii ))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Endoryus, dar vezi sa nu mai faci tu inca 10 raspunsuri in 2 secunde. E o adevarata performanta sa faci vreo 250 raspunsuri in nici 5 zile. Cam mult imediat dupa ce ti-ai sters si contul precedent (nu vad cu ce te-a ajutat treaba asta).
Eu abia am facut 360 in 4 luni de zile, tu intr-o saptamana. Si nu, nu esti nici Brigaela ca sa ai vreo scuza ca macar postezi in spiritul TPU.
Uneori si numerele vorbesc despre unii de aici care se plictisesc dand din click.

Nu stiu nimic despre Coquina si nici n-am nevoie sa stiu. Este adevarat ca pot da de ea, dar nu inseamna ca o voi si face. De regula da ea de voi, fiti fara griji. Inca nu i-ati oferit motive. Pe langa faptul ca i s-o fi luat sa agite toti noliferii anosti si plictisitori de pe site. Si-o pierde vremea cu cine sau ce merita mai mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai linistit ca tot ala iti va fi nivelul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amuzanta mai esti...

| MilesAway explică:

Copii, mutati-va-n privat.
Pe mine ma interesa coquina pe moment, nu cearta dintre voi doi. Pffff.

| anonim_4396 a răspuns (pentru MilesAway):

Shh ca stiu ca iti este ciuda ca nu vorbim despre tine rolling on the floor.