| rechinu39 a întrebat:

A o prietena dar este din alt judet si ne intalnim l a o saptamana ea spune ca ma iubeste si eu la fel vrem sa fin impreuna avem o sansa?

Răspuns Câştigător
| pepenerosu a răspuns:

Da... exact acelasi caz e si intre cea mai buna prietena si un tip din bucuresti... ea fiind din satu mare...si sunt de un an impreuna.si se cunosc de un an jumatate.si se intalnesc cam o data la 2 luni. dar vorbesc zilnic.desi sufera cam mult.cand se intalnesc e minunat!happy

5 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

De ce nu, daca amandoi va doriti asta!

| shishilik a răspuns:

Cunosc un cuplu in situatia voastra. Sunt impreuna de 5 ani, ea din Bucuresti si el din Petrosani. Ii cunosc de cand s-au combinat, si mi se parea foarte ciudat, ea avand pe atunci 14 ani, iar el 17. Aveam si eu un prieten din Campulung, iar relatia mea nu a mers(eu sunt din Vaslui), dar prietenii astia ai mei sunt si acum impreuna, si anul asta din toamna se muta impreuna, la Bucuresti.
Succes!

| elena a răspuns:

Daca prietena este sincera si te iubeste nu vad care ar fi impedimentul...cred ca daca ti-o doresti asa de mult trebuie sa-i oferi tu sansa de a fi impreuna.

Răspuns utilizator avertizat
| lily09 a răspuns:

Depinde de tine... ce ii poti oferi daca vine la tine? deci daca va iubiti tu alegi ...stii cum se zice ...la mine sau la tine? in rest nu vad de ce sa nu mearga...trebuie sa stii doar ce vrei