| Buresbista123 a întrebat:

A ti auzit de KOra network sau de TianDe ori traiborg? stiu ca e o firma noua pe piata din ROmania cine are mai mult detalii?

3 răspunsuri:
| AsafteiAndreiDaniel a răspuns:

Da este o firma de incredere si cu angajati buni

| bogdan374 a răspuns:

Am auzit doar de traiborg de fapt eu castig chiar bine din traiborg si este foarete sigur, daca vrei sa vorbim despre traiborg uite aici https://www.facebook.com/bogdan.marian.900 trimite-mi o cerere

| ninelus87 a răspuns:

Tiande la fel e o companie buna cu care se poarte de castigat bani frumosi. totul depinde de tine