| anonim_4396 a întrebat:

A-ti folosit vreodata TPU pe post de Facebook? La ce ma refer, sa dati cuiva voturi pozitive ca sa ii atrageti atentia sa vad bage in seama?

20 răspunsuri:
| Speed99 a răspuns:

Nici macar Facebook-ul nu-l folosesc in felul ala.

| RAY a răspuns:

Nu,tu?

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Nu

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

E imatur asa ceva sa faci, de exemplu ieri am primit 20 de nefolositor, eronat de la noname doar ca nu am fost de acord cu ea, culmea e ca a dat eronat si cand am dat un studiu despre importanta legumelor si a fructelor in dieta, tot saptamana asta a pus intrebarea cineva care sunt useri inteligenti de pe TPU, cum se determina cineva asa ceva? consideram inteligente personalele care sunt ca noi si tot asa dam si voturi emotional, cateodata cand imi place de cate o fata i mai atrag atentia dar rar asa ceva

| RAY a răspuns (pentru RAY):

Iar mi-a dat eronat si nefolositor, are ignor

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Da' de ce pui la suflet tot ce misca pe aici?

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Nu pun dar da aiurea voturi n-am timp de jocuri copilaresti feminime

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

CoNquina are dreptate. Nu trebuie sa te oftice voturile ei, ci sa te amuze. Iti dai seama ce viata de frustrat trebuie sa ai sa umpli 99% dintr./un site pe toti de nefolositor ca nu iti pupa veganismul in dosul ala mare si verde? E foarte trist. Dar foarte amuzant.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

M-am saturat de proaste feministe

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Stai ca inca nu e nimic. Frustratele astea urate si suparate se inmultesc pe zi ce trece.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Frustrate,complexate,nu au decat si asa sunt bune doar de sex atat, m-am uitat la multe din usa vor barbat frumos, bogat, inteligent dar ele ofera sex atat, de ce sa te bagi cu relati cu tarfe ipocrite

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

EU nu am vazut sa fie frumoase. Din ce am vazut pe net si o "mana" in viata reala, mai toate sunt mici, grase si urate. Desigur si foarte foarte suparate pe purtatorii de penis.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Si alea frumoase ce ofera unui barbat?

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Vrei sa vorbim si despre vreme? Daca tot sarim aiurea de la un subiect la altul.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu ca vremea e buna

| RAY a răspuns:

Se stie ca lipsa proteinelor face ca inteligenta sa se reduca in timp, nu vreau sa-i provoc si riduri

| Drimmero a răspuns:

Nici intr-un caz!

| PersonajFictiv a răspuns:

Da cine c@cat face asta?
Mi se pare un mijloc de prost sa te bagi in seama cu cineva.
Eu am apreciat raspunsuri care meritau.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asta ar fi însemnat să vreau să atrag atenția tuturor userilor, acum dau mai puține ca înainte să primești notificare că ți s-a dat vot, mă rușinez :''> ooo, ce emoționant, îmi plăcea când înainte eram voturile din umbră, deci nu, n-am folosit TPU pe post de Facebook, desi nici acolo nu dau voturi pentru a atrage atenția, nu mă ajută cu nimic să le atrag atenția, o dată a fost ceva involuntar când i-am atras atenția unui moșuleț, a fost ceva stupid, să mă întrebe tot felul de chestii, ca și cum i-ar fi cunoscut pe toți cei aprox 4000 friends-.- pe care îi avea, iar eu eram intrusul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pff s-a dus tot farmecul!
S-a adăugat o nouă funcție astfel că mai nou primeşti câte o notificare ori de câte ori cineva îți votează răspunsurile.
... Unde mai este farmecul aici :-(.
Singurul lucru cât de cât bun din asta e atunci când, pe bună dreptate, votezi negativ pe altul'.
"Ați primit eronat şi foarte nefolositor de la nea Ion din vale. Execrabilă treabă, țineți-o tot aşa şi vă urăm o zi cât se poate de productivă.Cu drag, echipa TPU".