| DAS a întrebat:

A-ti vrea sa vina regele inapoi la putere in Romania? Ia sa vad cati oameni normali gasesc.

6 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Sa vina, n-am nimic impotriva!
Sunt mai mult dacat normala/normali suntem toti/...si mama regelui, daca se intoarce la putere, nu mai poate face nimic.

| FataCuChitaraMun?ilor a răspuns:

Să vină regele?/No way!/Ne-am stinge rând pe rând, fără ca măcar să raţionalizăm valoarea fiecărei clipe/Regele să domnească într-un castel enorm, în timp ce enoriaşii merg desculţi şi mor de foame în slujba regelui?/Care îţi dau până şi ultima răsuflare pentru a proteja regele şi tot ce primesc este luarea propriei vieţi?/Consider că orice om normal ar trebui să aprecieze timpul în care trăim astăzi/Acum, fiecare om are dreptul la libera exprimare, conform legii/Ne este mai bine acum/Părerea mea...

Răspuns utilizator avertizat
| wykyal a răspuns:

Avem rege pe base el comanda tot noi poporul ne supunem stam an somaj, platim asigurari de sanatate +spaga la medici+taxa de spitalizare nu mai zic pensie +pensie privata toate ptc la o varsta sa nu mai luam nimic
mai buna ere intrebarea ce sa facem (ca de stat si ascultat la tot ce face base speram la mai bine ), unde o sa ajungem cu tara asta ...nu stiu.

| NimeniCelebru a răspuns:

Eu una voi spune acum cel mai hotarat "DA" din viata mea de pana acum.
Nu mai suport atata nesimtire, lipsa de bun simt si respect.Totul e fictiv.Nimic nu mai e cum era inainte.
Sper sa nu te "deranjez". Fundaaa'?batting eyelashes
Si sa nu uitam:Am raspuns cat de sincer am putut.winking

| Ionut a răspuns:

Regele in Evul Mediu, asa dar noi suntem in epoca contemporana.
Stiu. este naspa Romania din pct. de vedere politic. Ne rugam la o viata mai buna.

Si apropo de oameni normal. Nu este obligatoriu sa fie cineva de acord cu tine ca sa nu fie normal.

Bft