| anonim_4396 a întrebat:

A vazut cineva filmul "Excorcismul"? Am vazut doar o imagine din el si am facut pe mine! Voua cum vi s-a parut?

5 răspunsuri:
| Biu90 a răspuns:

E intr-adevar bestial. Merita vazut nu doar odata!

| selfie a răspuns:

Fain laughing Mie mi-a placut. Funda?

| cristiancristir a răspuns:

De asta mirosea asa. Era de la tine ca te-ai pisat. Schimba si tu pantalonii.

| BlackScribble a răspuns:

Eu l-am vazuthappyMi s-a parut destul de bun, dar exista si filme mai bune.
Adica...filmul e din 1973 si se da seama ca filmul e destul de vechihappyPoti sa faci si tu comparatia dintre The Exorcist si The Grudge 2.
O sa-ti dai seama care e mai nou si care e mai vechi.
(nu zic neaparat ca the grudge e mai bun, dar mie cel putin mi-a placut mai mult decat the exorcisthappy )

| ααntoo a răspuns:

Hmmmthinking da e mistooo\m/ da e unu mai ca el adica mie asa mi se parehappy cauta "The Ring" e destul de faiin si alahappy!