| ღRarityღ a întrebat:

A vazut cineva vreo data o fantoma?

Răspuns Câştigător
| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Da...dar fantomele se pot vedea doar prin camera foto sau prin camera de la telefon.o sa iti povestesc, daca vrei sa ma asculti, eram eu si mai multe fete (era seara) si am intrat in niste blocuri parasite, adica neconstruite, si noi nu prea vedeam pe acolo asa ca am pornit camera foto de la telefon si ca sa mi se aprinda beculetul am dat de video, si am mers noi la un fel de beci si acolo se tot niste chesti albe dar ele se vedeau numai pe telefon. bineinteles ca neam speriat si am fugit dupa aia femeile de la magazine au chemat politia pentru ca neau vazut ca tipam si ca ieseam din blocurile alea si de atunci nu am mai intrat niciodata,:*:*:* funda?:X:X

8 răspunsuri:
| VampireღOnyx a răspuns:

Nup

| Rayyy a răspuns:

Buna,
Eu da, de doua ori. Si garantez ca nu am delirat sau ceva.

| 5SOS a răspuns:

Eu am vazut lucruri starnii ca si cum ar fi o fantoma.

| SugarStar a răspuns:

Fantomele nu exista. Nu au existat decat in legende.

| DebbyBR a răspuns:

Nu exista fantome ci spirite. Oameni care nu si-au avut locul nici in iad dar nici in rai, ramase pe pamant pentru a se razbuna pe cel/cea care l-a omorat.Stai linistita, daca tu sau cei din neamu tau nu ati omorat pe nimeni, nu aveti de ce sa va fie frica happy.

| radu123_7218 a răspuns:

Da eu am vazut si mi s-a intamplat multe lucruri infioratoare,,, daca vreti sa va spun luati id-ul meu de mess radu_cristache am vreo 6, 7 intamplari infioratoare,,, va spun una,,, ati auzit vreodata de cele 3 fantome iele?,,eu da si le-am si vazut,,, deci eram la teren (noi avem terenul de fotbal langa cimitir) si eram singur acolo,, ee am vazut 3 femei nu stiam ca sunt iele si cand au intors fata sre mine (iele au fata plina de sange si sunt imbracate in alb) m-am speriat cand le-am vazut si am luat-o la fuga fantomele iele tot ma urmareau pana cand am ajuns in fata bisericii si fantomele iele au disparut... daca nu stiat fantomele iele prevestesc viitorul cand o sa morii,, unui cioban i s-a intamplat asta,, nu lui ci fratele lui el era de fata,,,, cei doi frati erau cu oile si apar cele 3 fantome pe nume iele si arata cu degetul spre fratele lui si ii pune ca va murii inecat in put,,, familia lui l-a legat de pat dar el tot a murit... cum am spus daca vreti sa auziti mai multe intamplari ale mele contactati-ma pe id-ul meu de mess rdu_cristache msss ca m-ai ascultat,, sper ca ti-am fost de ajutor

| radu123_7218 a răspuns:

Radu_cristache scuze

| ๓itนpitน a răspuns:

Dupa ce a murit bunicul meu,la mine acasa se auzeau zgomote cand eram singura precum o clanta miscata putin, o usita de la un dulap miscata si, noaptea, in camera unde a murit am vazut de 2 ori ca un fel de fum mic ce zbura un pic apoi disparea...si sunt destul de sigura ca nu sunt nebuna