| cosminache a întrebat:

Abia acum am vazut ca Vacanta Mare revine. Aveti ceva informatii? Si ce ati prefera: la TV sau spectacole live cum era pe vremuri? Eu unul as prefera spectacolele, dar "unchiu' Dan" a murit saracu' si nu va mai fi niciodata ca inainte.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei! Chiar daca revine, sunt sigura ca nu va mai fi cum a fost odata. Atunci erau altfel, parca aveau un alt haz. E adevarat ca spectacolele sunt mai speciale, insa nu cred ca vor aparea decat la tv.

| CannbalCorpse a răspuns:

Episoadele de pe KanalD (Acolo se redifuzeaza) Sunt de prin 2007-2008.
Mi-ar face mare placere sa revina deoarece majoritatea emisiunilor nu imi plac.
Sper ca ti.am raspuns la intrebare