| Chirodeadavid a întrebat:

Aceast ghiozdan pe culoarea roșie și albastru este de fete sau de baieti? Just found this amazing item on AliExpress. Check it out!
RON129.76 | 2023 New Children's School Bag Boy's Backpack Primary Schoolbag Student's Backpack 1-6 Grades Boys&Girls Spine Relief Backpack
https://a.aliexpress.com/_ExfGfzX

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dacă tot le ai cu engleza, scrie clar răspunsul, acolo pe site:

New Children's School Bag Boy's Backpack Primary Schoolbag Student's Backpack 1-6 Grades Boys&Girls Spine Relief Backpack

| 1onur a răspuns:

Este de băieți.

| AnneMariiie a răspuns:

E de băieți. Se vede în a 7-a poză.