| PustoaicaKamy a întrebat:

Acesta este profilu meu pe desenatori...multa lume imi spune ca desenez frumos dar eu nu cred asta...http://www.desenatori.ro/desenator/323950/ si va rog sa imi spuneti niste secrete cum sa

Răspuns Câştigător
emanuellex
| emanuellex a răspuns:

Se pare ca cel mai bine iti reusesc acelea pe culori calde. Axeaza-te pe ele si pe desen in general. Ai foarte mult talent. Felicitari! Apropo: superba "floarea superba"...

2 răspunsuri:
| YOUdriveMEcrazy a răspuns:

Ai niste desene interesante happy... mda pentru 11 ani pot spune ca ai talent dar mai trebuie sa lucrezi.

| PustoaicaKamy explică:

Multumesc! eu nu am crezut astasad