| roksy a răspuns:

Reese Witherspoon? http://www.sofeminine.co.uk/star/pictures-309606-reese-w itherspoon.html imi place, deoarece este f dragutica simpatica parca e o papusa

| buburuzAndreea a răspuns:

Megan Fox imi place cel mai mult cum arata. E frumoasa de pica, varianta mai fresh a Angelinei. Dar dintre toate 3 parca tot Scarlett joaca cel mai bine. Jessica Alba are ochi bun la haine, imi plac tinutele ei.
Ar fi trebuit sa ma hotarasc doar la una, nu? big grin

cami
| cami a răspuns:

Jessica Alba, mi se pare superba.

| Bacemi a răspuns:

Jessica Alba imi place cel mai mult. Nu pot sa iti explic. E greu. Pur si simplu mi se pare foarte atractiva. In orice rol al ei din orice film vazut mi-a lasat aceeasi impresie. E sexy si cand nu vrea.