| TheWomanCat a întrebat:

Acestea sunt trei dintre melodiile mele preferate(coreene de dragoste trista)
-Ft island-Severely sub romanian
-BigBang-Haru Haru sub romanian
-Davichi-Dont say goodbay sub romanian
Deci,daca le stiati care vi se pare cea mai trista,iar daca nu le stiati si vreti sa le vizionati ce parere aveti? Ador finalul, toate au ceva neasteptat la final si totusi imi plac asa mult sad

Răspuns Câştigător
| Alyra a răspuns:

Nu ştiu pentru ce ai pus "sub romanian" după toate, nu face parte din titlu -.-
M-am uitat acum. Doar că n-am terminat a 2-a, că mi se părea naşpa.
Dintre prima şi ultima..care mi se pare mai tristă thinking Cred că prima. Dar ultima sună mai bine. big grin

5 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Mie imi place asta:
King - Laurin Aquilina

| NellieLovett a răspuns:

A doua e faina, pe prima nu am gasit-o.

| TheWomanCat explică:

"Davichi Don't say goodbay sub romanian"
Cred ca acum e bine.

| J0B0MAT a răspuns:

BigBang- Haru Haru o ştiam şi îmi place.

| TheWomanCat explică:

Da,e cea mai trista melodie coreeana e BigBang-Haru Haru, finalul e foarte trist.
Dar mai trista mi se pare Ft island-Severely