| udarb a întrebat:

Acestui film http://e-filmeonline.com/online/alice-in-wonderland-2010 / i s-a facut multa tevatura, publicitate, oare merita?

7 răspunsuri:
| anna24k a răspuns:

Merita garantat si mai ales pentru talentul de necontestat al lui J.Deep. Ideal ar fi sa vezi varianta 3D, care te transpune in acea lume magica de basm!

| dana5025 a răspuns:

Poate ca sunt filme mult mai reusite ca acesta, dar pentru a avea mari vinzari conteaza si publicitatea.

| marinica a răspuns:

Sincer, sunt filme si filme, depinde de gustul fiecaruia.acesta nu este genul meu si daca a jucat un actor renumit nu inseamna automat ca e bun. Publicitate sa facut si se va face, este sufletul comertului, si acest film trebuie vindut nu?

| LuS[z] a răspuns:

Este povestea tipica alice in tara minunilor transpusa intr-o versiune mai originala.Am auzit ca este deosebit din punct de vedere al efectelor speciale cat despre film in general... daca esti un nostalgic al copilariei eu zic ca merita vazut

gbrltdr
| gbrltdr a răspuns:

Am uitat sa scriu ca J.Deep are mereu roluri ciudate, chiar greu de inteles, iar in ultimul timp, chiar joaca in filme pentru copii si cu copii.

gbrltdr
| gbrltdr a răspuns:

Acest film este bine de vizionat pentru o familie cu copii, dar cei tineri, obisnuiti cu filme de actiune, comedii sau orice alt gen, nu-l vor savura. Consider acest film, unul de familie...este interesant cum este realizat, asa cum sunt toate filmele lui Tim Burton.