| lays a întrebat:

Acum 1 luna am primit un stepper cadou. l-am folosit vreo 2 saptamani dar am renuntat la el pentru ca mi-era lene sa fac exercitii.as vrea totusi sa stiu la ce ajuta minutele alea de "stepperit" pe zibig grin. ce categorie de muschi lucreaza? doar picioarele? eu am cateva problemute la burta.am sunculite:O! sa ma apuc din nou? rezolv ceva? niste sfaturi va rogbig grin

2 răspunsuri:
| ruxandraf a răspuns:

Stepperul nu te ajuta pentru burta, incearca aerobic pe o melodie draguta... sau pilates, (pe youtube sunt 3 parti fa-le pe primele 2 ) succes.

| dragutzyka29 a răspuns:

Nu ajuta cu nimic
sportul si mancatul echilibrat te ajuta