| DoarLexxa a întrebat:

Acum 2 luni am avut un pierce in buric. Cercelul medicinal l-am tinut cam 3 saptamani, iar dupa am decis sa-l bag pe cel normal, insa a doua zi carnea mi s-a rupt in doua, fiind nevoita sa astept sa se retraga. Acum mi-a ramas un mic semn si as vrea sa stiu daca se mai poate face un nou pierce in locul acela? Va rog raspuns urgent! Mersi :*

2 răspunsuri:
| aℓℓ3XAnDry a răspuns:

Daca nu mergi undeva la un salon, doar ei si medicii iti pot spune asta. lexxa trebuie sa te gandesti ca nu intotdeauna gaurile in corp au succes tongue

| d3nyp3ny a răspuns:

Din pacate NU!