| gmxromania78 a întrebat:

Acum am chef sa dau funde, cine ma saluta primul' cat mai haios primeste

Răspuns Câştigător
| AlexBlaze a răspuns:

Buna marmelada,TACI! Ca te fac Jitel, tu cartof murat te bag la marinat ce faci stapane, dai al rate dai la caine? Ah am uitat u nu ai animal findca u esti un hamal! Funda acum sau te fac nebun!

6 răspunsuri:
| Damii a răspuns:

Ce vrei fa de la viata mea?

| CastraveteMurat a răspuns:

Ai sa te chis in freza! Sarite`ar ochi pe pereti zugraviti, ce faci boss? Raspuns pozitiv sau te fac cartoafe prajite =p~

| PapushaDeCristaL a răspuns:

Hai ceau! What faci prietene?

| LoloSkate a răspuns:

Buna frumusica! Cum te cheama CrYzX22?
Hmm o funda mica eu as vrea, cause tu mi-ai putea da happy
Dar de tu esti suparata, eu cumpar u chil de lapte
Si eu nu o sa primesc, Funda pe care eu o iubesc sad

| Diana_2035 a răspuns:

Buna,sunt cu moralul la pamantsad...ma ajuti sa-l ridichappy

| csi69 a răspuns:

Sal barosane sunt fanul tau nr 1 number one in toata tara mondiala daca te-am suparat cumparati un kinder bueno si da-mi o funda