| misteryous a întrebat:

Acum baiatul de care imi place stie ca-l plac, si mereu cand trec pe lanaga el zambeste. Nu stiu daca rade de mine sau rade ca si el ma place. Voi ce ziceti? Si ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| noooname a răspuns:

Pune si tu o pritena de-a ta sa-l intrebe ce parere are despre tine.
Insa in nici un caz sa nu banuiasca ca tu ai pus acea fata sa-l intrebe ceva(daca vrei sa afli adevarul).

Sau daca nu... spune-i tu lui.
Un baiat se simte foarte bine cand o fata il intreaba despre o noua relatie (mai ales daca te iubeste si el cat de putin).

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Radeti si voi unul la altul.ca rasul e sanatos. ce vitelul nu se uita la poarta noua? uitati-va unul la altul si radeti.doar nu e nimic rau in asta.

| misteryous explică:

L-am pus pe un amic de-al lui sa-l intrebe.amicul lui e fostul meu coleg si am incredere in el ca nu o sa-i zica cine l-a pus. Dar acum baiatul ma invita sa ma joc ce jocuri joaca si el...