| Holiday a întrebat:

Acum, ca Joe Biden si-a anuntat retragerea din cursa pentru un nou mandat, care credeti ca ar trebui sa fie candidatul Pardidului Democrat la aceasta functie? Kamala Harris, Michelle Obama, Mitt Romney, sau altul? De ce?

P.S. Multumim Joe, pentru 50 de ani de cariera politica, incununati cu un mandat de presedinte al SUA.

16 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Kamala.

E totuși vicepreședintele, nu ii vad pe democrați scoțând alta persoana de pe undeva...

suntserios
| suntserios a răspuns:

Loool chiar compari pe Viorica Dancila a fost secretara de școală din Videle cu procurorul statului California și vicepreședintele SUA?

Muhahahahaha.

Fa și tu trolling putin mai credibil.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Muhahaha. Mă ți am zis că nu ești bun de trolling.
Kamala a fost alea in funcțiile de senator și procuror. Muhahaha. Dancila a fost... Nu a fost nimic, decât o marioneta.

Muhahahaha.
Zi mă sa va dea ai informații când că trimite dracu la postat că altfel nu tine.

| Holiday explică (pentru suntserios):

Te agiti degeaba. E hauristo-sosocar imbecil. Sau poate habauc de-al lui Dragnea. Adica tot un rahat.

| suntserios a răspuns (pentru Holiday):

Da nu mă agit deloc, mă distrez.

| Holiday explică:

"...in care sustine evenimente de campanie in care vorbeste ore intregi."

Doar imbecilii se iau dupa cat vorbeste cineva, si nu dupa ceea ce spune.

| Holiday explică:

Prostane, dosare penale are Trump, nu Biden. Adica OK, nu-ti place Biden, nu-ti plac democratii in general, dar din cauza asta sa optezi pentru un condamnat penal, cum e Trump, e prostie in forma pura.hee hee

| johnnny123 a răspuns:

Din păcate Michelle Obama și-a menținut mereu poziția că nu are intenția să candideze. Deci cel mai probabil Kamala.

| Dismally a răspuns:

Cred ca oricine ar candida de la democrati, tot Trum castiga.

| Holiday explică (pentru Dismally):

La fel ai crezut si acum 4 ani, nu?

| Dismally a răspuns (pentru Holiday):

Nu, si nici anul asta nu ar fi iesit daca democratii gaseau un om capibil si nu pierdeau timpul cu Biden care e aproape senil. Acum dupa ce a fost impuscat nu cred ca il mai poate opri ceineva.

| Holiday explică (pentru Dismally):

De ce crezi ca o gaura in ureche il face mai apt de a fi presedinte? Mai ales ca, spre deosebire de Biden, care acum patru ani nu avea niciun simptom de ramoleala, Trump, care are fix aceeasi varsta pe care o avea Biden acum patru ani, deja are.

| Dismally a răspuns (pentru Holiday):

Biden a avut si acum 4 ani probleme, nu ca acum dar avea scapari si comportament dubios - gen mirositul parului. Trump nu e senil, e nebun poate dar asta e alta treaba. Rana de la ureche nu il face mai apt, il face mai usor de votat pentru cei nehoatarati.

| LisaJulie a răspuns:

Mitt Romney, pentru ca nu s-a prea auzit de el

| popapopica a răspuns:

Harris a fost numita pe loc.

| goguPatent a răspuns (pentru popapopica):

Nu te mai ambala bre atat ca nu a fost numita.