| anonim_4396 a întrebat:

Acum câțiva ani erau la "modă" brichetele alea cu tipe goale. Știe careva cum să confecționez una? Un tutorial mi-ar fi de mare ajutor.

Răspuns Câştigător
| Hammurabi a răspuns:

Acele brichete sunt îmbrăcate într-o folie termocontractilă. Pe acea folie este printată imaginea (când e vorba de foarte multe culori). Cănd e vorba de o reclamă, nume de firmă sau alt material publicitar în 2, 3, 4 culori, se serigrafiază direct pe plasticul brichetei.