| anonim_4396 a întrebat:

Acum ceva timp am avut un cont "Crissu92". Din motive personale am decis sa solicit stergerea contului.Bun.cred ca va intrebati atunci dc mi-am facut unul nou nu?thinking Ptr ca am si eu o intrebare pentru Sunshinehappy
De ce este apa uda?
Dar tu, dc esti atat de desteapta?
De cateva zile citesc "intrebarile" (daca se pot numi asa) puse de tine si pot sa spun ca ma amuza extraordinar de tare. Apoi citesc raspunsurile pe care tu le dai altor utilizatori, pe care tu le numesti sfaturi si observ ca pe langa inteligenta esti si nesimtita. Mie poti sa-mi dai cati stupizi vrei tu iubita ca nu ma afecteaza cu nimic.De fapt imi confirma cat de inspirata am fost cu aceasta "intrebare". Si daca tot fac asta haide sa-ti si raspund la o "intrebare" de a ta.Ai spus ca daca vor fi mai multi de 30 de utilizatori care sa-ti zica in "fata" ca nu te suporta ne promiti ca iti ceri stergerea contului iar mai apoi cand dupa parerea mea s-au strans mai mult decat suficienti utilizatori, tu te-ai facut ca ploua si ai spus : sunshine explică:
Doar 3 persoane din 30, hmm thinking deci raman ura :d .Bun.pana aici totul ok.Chiar m-am bucurat ca ramai pentru ca vroiam sa vad pana unde te poti duce cu prostia. Abia dupa ti-am citit "raspunsurile" pe care le dai unor persoane pe care nu le cunosti si care spre deosebire de tine, nu pun intrebari doar sa se bage in seama. Vreau sa-ti spun ca acum printre utilizatori care sunt uimiti de prostia ta imensa ma aflu si eu.Deci mai pune 1 in plus(daca stii sa numeri corect). Mie imi este clar ca incerci sa-ti bati joc de noi. Oricum ma uimeste gandirea ta.In fine.de la mine ai un "raporteaza" si cei care gandesc ca mine ii rog sa faca la fel.Stii.unii oameni care intra aici cu diferite probleme si semne de intrebare e pentru ca, chiar au nevoie de ajutor iar tu ocupi "spatiul" degeaba.Bye bye.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@Tyna si cine esti tu pentru a o judeca? Nu zic ca are o atitudine demna de respectat, nici macar pe-aproape. Ar merita sa primeasca un avertisment din partea adminilor, doar atat.
In fond, sunt multi useri care jignesc si trateaza acest site cu indiferenta, doar pentru propria lor distractie. Asta inseamna ca ar trebui sa ne batem capu` cu ei>? Ii lasam in,, pacea`` lor, eventual ii raportam.
Eu cred ca te-a lezat pe tine,, sunshine`` de face atata zarva. O disputa nu ar trebui facuta publica pe site, ci puteti rezolva asta mai usor pe privat.
P. s(cum, era sa uit) mersi pentru stupidul acordat.

8 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Stai putin.Cine-i sunshine asta care e mai cunoscut decat mine?laughingIa uite mafrustrated. L-au bagat in seama vreo 4 useri si eu nici nu stiamstraight face. Rusine!

| 334499 a răspuns:

Se pare ca in sfarsit a aparut la utilizatori suspendatiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar de ce este asa cunoscut si eu nu? Nu este corect. Dar cine mai e si asta?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@ Silvia.baaaa [; x] RTH si inairina : decat sa fiti cunoscute prin prostie si nesimtire mai bine ramaneti in anonimat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intrebarea aceasta i-o puteai adresa pe privatwinking.
Nu prea are vreo importanta parerea ta sau a altor utilizatori despre sunshine. Toti avem aceleasi drepturi pe site, si nu cred ca a incalcat regulamentul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ba da. Din moment ce raspunde la intrebari cu raspunsuri de genu: Mie de la departare imi pari urata sau cand cineva spunea intr-o intrebare ca are probleme cu banii, ca tatal e in varsta si nu se mai poate angaja, si intreba daca stim noi, totusi, unde se poate angaja la acea varsta, si ea raspunde ca o nesimtita: "Mai bine uita-l si traieste-ti viata" eu consider ca da, a incalcat regulamentul.Ai citit macar sa vezi despre ce este vorba? Aici oamenii intra de cele mai multe ori cand au nevoie de un raspuns...de ajutor, nu ca sa-si bata joc o pustoaica de 13 ani sau cat o avea. 0 bun simt, 0 brain!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu m-a lezat pe mine.Pe mine ma enervat doar din ceea ce am citit.Nu stiu daca vreodata a raspuns la vreo intrebare de-a mea.Nu avem nicio disputa.Si da.Ar trebui sa primeasca un avertisment si ma deranjeaza ca cu toate ca multi au raportat fie intrebare fie rasp ei ea ink nu pricepe.Vede ff bine ca lumea nu este de acord cu tampeniile ei si continua si posteaza cate 10 intrebare pe zi.Si da... poate nu e trebuie mea dar nici a ei sa raspunda cu nesimtire unor persoane care au nev de ajutor.Raspunde la misto...va fi luata la mistowinking Si scuze pentru stupid doar ca nu sunt de aceeasi parere cu tine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aleluia! Era si timpul.