| anoonym a întrebat:

Acum o saptamana mi-am taiat parul si mi-am facut si breton. dar mie nu imi place. vreau sa imi spune-ti cum sa mi-l fac pentru scoala. PS nu ma lasa cu el desfacut

2 răspunsuri:
| TheRealDaniel a răspuns:

Ar trebui sa vorbesti cu mama ta si sa-i spui ca este alegerea ta sa poti avea ce coafura vrei tu sa porti ce vrei tu, in limita decentei, pana la urma este viata ta si alegerile tale.

| OaiaNinjalău a răspuns:

Poti sa tii-l faci coada de cal, coc, coada de ponei, sa ti-l impletesti si daca nu iti place bretonul il prinzi cu clame, cu o panglica sau ti-l impletesti gen bentita (daca nu ai experienta o sa ai nevoie de ajutor) Seara placuta!