| Clarissaaz a întrebat:

Acum pe 15 ianuarie e ziua mea si as vrea sa ma duc undeva da nu stiu unde niste idei?

4 răspunsuri:
| cobritsA a răspuns:

Buna.depinde si ce varsta ai. poti sa iti faci ziua intr-un mall.sa iti inviti toti prietenii sa dati un party cum nu ai mai dat vreodata.sunt multe locuri depinde si de gusturile tale.

| Anonimul3315 a răspuns:

Buna depinde varsta adica daca iti zic sa te duci la un loc de joaca poate imi zici ca esti prea mare si daca iti zic sa mergi la retaurant zici ca e plictisitor sau fa un party acasa invitand toate rudele.

| Clarissaaz explică:

Am 12 ani!

| Alexxutzaa a răspuns:

Ia id meu si iti trimit niste adrese uite id:alyyuta