| frumusikasuper1000322 a întrebat:

Acum sa raspunda cine e online acum! Cum aflu rezultatele mele de la,, Micul Matematician" sunt in clasa a 3-a si am dat concursul la Scoala nr. 1 faza locala? Funda +Vot Inteligent daca raspundeti repede., daca raspundeti mai greu doar funda si daca raspundeti si mai greu nimic!

2 răspunsuri:
| ToXicLoVe_2598 a răspuns:

M-a amuzat intrebarea ta.Sincer,tu dai funde doar la cine iti da raspunsul pe loc chiar daca este unul prost? Poti primi raspunsul pe care il doresti si peste cateva saptamani...La acela nu-i dai funda?

Important este ca raspunsul sa fie cel pe care il asteptai.Nu conteaza cand este dat si de cine este dat.

| frumusikasuper1000322 explică:

Eu spuneam asa ca sa raspundeti mai repede da normal ca dau funda oricandbig grin.