| astertix09 a întrebat:

Acum suntem in febra cadourilor, cu toate ca e criza, se gasesc cativa banuti pentru a alege ceva frumos pentru cei dragi. Intrebarea este care ar fi cel mai inutil cadou de craciun, in opinia voastra? Dupa mine sunt decoratiunile pentru brad.

2 răspunsuri:
| putzulica a răspuns:

Cum adica cel mai inutil? pai ceva inutil ar fi un pixlaughing) ce sa faci cu un pix?

lolita
| lolita a răspuns:

Inutil? cred ca figurile (bibelourile), cine mai are in casa asa ceva? daca cineva mi-ar face cadou asa ceva anul urmator nu-l mai invit de craciun.