| anonim_4396 a întrebat:

Acum un an in urma am avut o relatie virtuala cu un baiat,am vorbit in jur de un an si ceva pe net,urma sa ne intalnim,dar n-am avut noroc,ne-am certat urat de tot,nu a vrut sa mai auda de mine,ne iubisem foarte mult,parca gandeam la fel,simteam la fel,au trecut vreo doi ani de cand am rupt-o cu el,dar mie tot nu mi-a trecut,tot n-am reusit sa mi-l scot din cap,nu stiu ce dracu sa mai fac sa scap de fantoma lui, de amintirea lui, poate imi da si mie cineva un sfat de buna credinta:d

3 răspunsuri:
| FadetoBlack a răspuns:

Când o să realizezi că nu te-a iubit, îţi va trece...

| claudiacerasela78 a răspuns:

Iesi in oras si cunosti pe altu. o sa-l uiti.

| oana287 a răspuns:

M-a iubit foarte mult, acum vreo 3 luni in urma ma uitasem peste profilul lui facebook, postase melodia noastra.