| Luori a întrebat:

Acusi vine ziua prietenului meu.implineste 17 anibig grin
ce i`as putea lua cadou? el are bani [ laughing) ] si nu cred ca i`ar trebui un cadou voluminos[daca ma intelegetilaughing] adica in bani...si in+ mie imi place sa fiu originala, sa am >ideii.:...ar aprecia mai mult asa happy
Help?batting eyelashesbig grin:**

2 răspunsuri:
auran
| auran a răspuns:

Ii poti darui un medalion cu ceva gravat pe spatele acestuia

| ellene a răspuns:

O pernuta cu o poza de a voastra imprimata pe ea...asta ar fi ceva original zic eu. Bijuterii sau alte chestii de valoare ii poate lua oricine.