| sunnylove a întrebat:

Adminii chiar permit asa ceva? Aceasta utilizatoare m-a exasperat cu raspunsurile ei prin care isi face reclama: http://www.TPU.ro/utilizator/ryfj/raspunsuri/ - admini, luati masuri!

Răspuns Câştigător
| Geo_6214 a răspuns:

Buna!
Am mai vazut user-i care fac aceasta chestie, dar nu pot sa inteleg de ce exista sitemul asta prin care adminii "verifica" raspunsurile si apar cu intarziere, iar raspunsurile ca cele ale user-ului bebelusa sau altele cu injuraturi nu sunt blocate.
Parerea mea este ca ar trebui facut sistemul ca cel al unui forum, posteaza fiecare ce vrea ( oricum nu intereseaza pe nici un admin ce se posteaza, dau accept la toate raspunsurile si intrebarile ), iar apoi daca se primesc reclamatii despre un anumit raspuns sau despre o intrebare care nu isi are rostul sau este obscena, sa fie stearsa de catre un admin.
Sa ai o zi buna!

4 răspunsuri:
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Când vezi întrebări sau răspunsuri care nu corespund specificului TPU, le raportezi, vezi detalii pe blog http://www.tpu.ro/blog/?p=1188

| OanaG a răspuns:

Da ce sa le faci? Are minte? Nuu

Las-o, doar ea a sa fie suspendata.

| AndutzaAndu a răspuns:

Asta am mai văzut la userii suspendaţi, din câte ştiu eu, link-ul ăla este un spam (cel puţin aşa apărea acolo, ca spam), poţi să raportezi acel user, mi se pare trimiţându-i un mesaj Ralucăi la Contact.

| GdX a răspuns:

Daca mi-ar raspune mie asa ceva spamm-uri din astea, as bate-o daca as vedea-o in fata. Astia isi fac reclama, sufera de grandomanie. Sa ii vada pe ei lumea.