| anonim_4396 a întrebat:

Adriana_sw33ty, la multi ani... sa fii iubita si sa-ti gasesti fericirea, pentru ca meriti. Sa ramii mereu asa vesela, plina de viata si sa fii apreciata la adevarata ta valoare. De asemeni sa-ti revezi cit mai repede odorul scump big hug

Răspuns Câştigător
| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

Va multumesc din suflet tuturor...sincer toate urarile voastre inseamna enorm pentru mine happyhappyhappy ...va iubesc pe toti si va doresc tot ce'i mai frumos pe aceasta lume! si fie ca drumul vietii sa va fie presarat cu petale de fericire si iubire! happy va multumesc dragi prieteni :*:*:*

15 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

La multi ani! Sa fii iubita!

aqualuna
| aqualuna a răspuns:

La Mulţi Ani, sweety! Să fii fericită şi iubită, norocul să-ţi arate mereu figura-i zâmbitoare, să ai parte de bucurii şi şanse! Dedicaţie specială http://www.youtube.com/watch?v=wFh-rX_Sfhs

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

La multi ani Adrianalove struckkiss! Sa ai parte de sanatate, fericire si tot ce iti doresti tulove struck
@Bro-Frumos gestwinkinglove struck

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

@ Adriana, multa sanatate, fericire, tot ce iti doresti sa se indeplinesca si un calduros La multi ani!

Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Ehh, pentru ziua de naştere nu ai nevoie decât de câteva persoane, care îţi vor face toată ziua.
La mulţi ani şi din partea mea, să trăieşti mulţi ani sănătoşi!

| JeSa a răspuns:

La multi ani!, frumosi,,, scumpa fata! Iti doresc, tot ceea ce este firesc( un an tu mai implinesti) si ce-ti place sa primesti/ sa iubesti, sa fii iubita, si sa traiesti (fericita)implinita!
Cu drag, Jessy happy

| Cryssy a răspuns:

La multi ani!

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

Multumesc din suflet bro :*:*:*...se pare ca desi este ziua mea de nastere straight face. nu a fost asa de speciala si fericita sad... dar asta e, trec toate happy.
multumesc din suflet inca o data :*

| Orannginna a răspuns:

La multi ani Adriana, sa ramai mereu vesela ca acum, calduroase imbratisari si pupici. :* happy

| nekane a răspuns:

La multi Ani! Sa fii iubita, fericita si sanatoasa! Cei pe care-i iubesti sa-ti fie mereu alaturi, sa te ajute sa-ti construiesti temelia fericirii, sa nu te dezamageasca si sa ajute sa mergi mai departe atunci cand cazi si nu gasesti putere sa te ridici singurica! mai lasa vinul ala, da-o pe tequila cu lamaie, are efect garantat!

| SCUFY a răspuns:

La multi ani Adriana...sa ne traiesti

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa fii fericita si vesela ca si pana acum, rar am mai vazut o persoana atat de pozitiva ca tine! Sanatate si fericire! Atat!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La multi ani! Sa fii iubitahappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ba uite ca e speciala si fericita si uite citi de aici te ubesc happy big hug

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La multi ani, Adriana! Iti doresc tot ceea ce imi doresc si mie... o sa beau un pahar in cinstea tabatting eyelashes