| anonim_4396 a întrebat:

Ai aruncat vreodata greseala ta in spatele altcuiva, cum te-ai simtit cind s-a aflat adevarul?

3 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Da. Dar nu mi-am dat seama. M`am simtit putin vinovata, si apoi am recunoscut

| Contrast a răspuns:

Da...candva! Dar atunci eram prea obsedata de educatia gen "pastreaza aparentele!" si probabil prea inconstienta si ...copila (la propriu!).
Cum m-am simtit apoi?
Ca pleasca!
Asta chiar si-n cazul in care poate nu s-a aflat niciodata, pentru ca la fel cum si voi stiti cu totii foarte bine...constiinta isi face serios treaba indiferent de varsta noastra biologica, undeva in adancul sufletului nostru stim cu totii ca nu e ok ceea ce am facut indiferent daca avem 2 ani, 20 sau... 80.

| crazycolor a răspuns:

Dap, si m-am simtit super nasol, dezamagita de mine insami, dar am incercat sa-mi repar gresala...to be continued