| mirinutza a întrebat:

Ai avut vreodat necazuri si nu ai putut esti din ele? mie mi s-a intamplat si nu stiu cum sa ies din ele! AJUTOR FUNDITA DACA MERGE.TREBUIE SA ALEG INTRE DOI BAIETI UNU DE 12 AL5TE DE 13 SI AMINDOI IMI PLAC.

Răspuns Câştigător
| PotatoMustDie a răspuns:

Uita-te adinc in sufletul tau si vei vedea ca iti place mai mult de unul.

4 răspunsuri:
| Mareacluj a răspuns:

Asta nu e deloc un necaz, necaz ar fi cand ai vrea sa fie unul dar nu e nici unul. Fa o lista cu 2 coloane pentru fiecare baiat si noteaza pentru fiecare lucrurile care te atrag, 1, 2, zece sau cate o fi, precum si mai jos defectele. S-ar putea sa te ajute sa te hotarasti.

| mylifedance a răspuns:

Pe bune? Asta ti se pare ca e un negaz? Gandeste-te bine trebuie sa fie unul dintre ei care sa-ti placa mai mul

| Liviu a răspuns:

Ce necaz ai tu...Necazuri sunt alea cum ar fi...
1.Nu am ce pune pe masa la copil
2.Copilu nu are cu ce se incalta
3.trebuie sa platesc curentu, apa, gunoiu
4. Trebuie sa platesc datoria la banca ca ma evacueaza daca nu.
Intelegi? astea sunt necazurihappy
Tu crezi ca un necaz e ceva genu. trebuie sa iau mancare la pisica ca moare cainele de foame ( laughing )
?

| mirinutza explică:

Eu il consider un necaz