| H2O2 a întrebat:

Ai fugi cu cineva / ceva in "lume "batting eyelashes Cu cine anumebatting eyelashes? Si mai ales de ce ai fugibatting eyelashes

5 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Cu persoana iubita. Fugit in sensul ca mi-ar placea sa duc o viata izolata si sa depinda numai de mine masura in care interactionez cu familia si prietenii. Nu sunt genul care sa plece asa fara niciun plan. As face asta doar cand as avea ceva de oferit atat mie cat si fetei respective.

| RUMBURAK a răspuns:

As fugi cu iisus.de lume

| aиdяaaa●• a răspuns:

Sa zicem ca as fugii cu iubitullove struck
De ce? Ca sa fim doar noi 2, sa nu ne mai intereseze de nimeni si de nimic, sa nu ne mai facem griji pentru lucruri minore, sa nu mai auzim comentarii rautacioase venite din gurile oamenilor invidiosi, sa nu ne mai cunoasca nimeni, sa putem face ce vrem fara sa avem interdictii, sa putem merge unde vrem si cand vrem(fara sa sune mama si sa zica:"Vino acasa"sau "Stai afara pana la ora X"), sa ne pese doar de noi si de nimeni altcinevalove struck

| madycumada a răspuns:

Bunaaahappy Daca ar fi, as fugi cu cea mai buna prietena.De ce? Pentru ca ea ma face mereu sa rad, ea ma intelege, ea ma ajuta, ea ma trezeste la realitate, este mereu alaturi de mine, imi da sfaturi de cate ori am nevoie, ea ma iubeste!love struck Nu as fugii cu iubitul, deoarece, poate dam de una "buna" si mi. l furalaughing straight face. Pa'pa!

| alice_2941 a răspuns:

Nu as fugi... dar m-as omori!