| EstiFericitaSauTrista a întrebat:

Ai inghitit din greseala o insecta vreodata?

10 răspunsuri:
| Rukhsandra a răspuns:

Nuu... cred...
Dar mi-au intrat destule in ochii big grin

| Pho3nix a răspuns:

Da.
Odata imi intrase in gandac in gura si eu am crezut ca aveam guma si am inceput sa-l mestec numai ca era cam tare pentru o guma. Apoi mi-am dat seama ca e gandac.laughing

| Alexandru a răspuns:

Da.Cand eram mai mic si mergeam cu masina, scoteam capul pe geam sau pe la trapa si reuseam sa adun o colectie de toata frumusetea

| Helvete a răspuns:

Da, o musca, la mare, care mi-a intrat in gura cand alergam laughing.

| demonangel37 a răspuns:

Dahappy o fulnica, o muscca, si un tantar

| Criss001 a răspuns:

Da mi s-a intamplat cand eram mica laughing

| EstiFericitaSauTrista explică:

Bea, da desigur. si eu ma plictisesc.

| KeepCalm a răspuns:

Maybe:-s

| Vadik a răspuns:

Da, cind mergeam pe scuter big grin

| Aladinainte a răspuns:

Da laughing din cauza unei glume proaste... Dupa o ora in care am alergat ca un erou prin sala de sport m-am intors in clasa unde aveam biologie si unde imi lasasesm sticla cu apa. aveam langa catedra o masuta cu un ditamai insectaru si colega mea ce s-a gandit sa ia doua muste de acolo si sa mi le puna mie in sticla binenteles ca una am baut-o rolling on the floor. daca nu imi zicea o alta colega ce se intampla cred ca nici a doua nu scapa laughing