| alexaalexandraa a întrebat:

Ai iubit cu adevarat, stii sa iubesti? Ai fost iubit(a) la randul tau? happy

Răspuns Câştigător
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Am iubit cu întreg sufletul meu.Pentru el,aş fi mutat munţii din loc, dacă sentimentele erau reciproce.Dar el nu mă iubeşte.Şi am renunţat la tot. Dacă el găseşte fericirea în braţele altei fete, nu pot decât să mă bucur pentru el.Îl iubesc enorm şi fericirea lui este fericirea mea.Niciodată nu aş râmâne lângă un băiat care nu mă iubeşte.Nobody4Nobody.

5 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Nu

| Silvia a răspuns:

Nu,nu,nu ştiu.

| Rockart a răspuns:

Bună! Am iubit, iubesc şi voi iubii.Acum,nu sunt sigură dacă am fost iubită cu adevarat aşa cum mi s-a spus.

| Alex_1359 a răspuns:

Am iubit, nu stiu daca am fost iubitrolling on the floor