| PedoBarbie a întrebat:

Ai lua medicamente dacă nu ai mai fi grav bolnav şi acea boală ar fi aproape dispărut?

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Numai cu indicație medicală.
Pa, pa.

| lizy12iul a răspuns:

Da fiindca nu as fi complet sanatoasa si m-as putea imblonavii din nou

| denismaria92 a răspuns:

Depinde ce fel de boala.
de exemplu daca am o raceala/gripa nu iau medicamente..imi fac ceaiuri multe si mananc fructe, supe.happy

| LifeIsColour a răspuns:

Buna,asa cum ai spus si tu, boala aproape ca a disparut, nu a disparut complet.Insa,ca sa ma asigur ca nu revine, as lua in continuare, pana mi-ar spune medicul sa nu mai iauwinking.Ca doar el stie mai bine, e specialisthappy.Pa-pa!

| PotatoMustDie a răspuns:

Daca as avea o boala as continua sa mai aiu medicamente pana as fi sigur ca sunt vindecat.

| The1smartiest a răspuns:

Da..pana te simti tun de sanatoasa. ele isi fac efectul in timp :0 succes insanatosire grabnicatongue

| Cameleonnn a răspuns:

Da,deoarece ar putea reveni acea boala.Si in plus... de siguranta.