| chiftelutacrocanta a întrebat:

Ai mai fost vreodata fericit in adevaratul sens?

14 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Am fost fericit cu adevarat si m-am simtit foarte usurat cand am luat BAC-ul.

| ToKen a răspuns:

Care e adevaratul sens?

| Kaℓi a răspuns:

Am fost odata foarte fericita in sensul giratoriu, s-a bagat unul aiurea in fata mea si l-am evitat artistic, milimetric.

| RAY a răspuns:

Da,cand iubeam, sunt si momente de fericire chifeltuta, putine dar sunt, in viata totul conteaza si lacrimile si fericirea

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Cand eram mic si nu aveam habar de multe.

| OldSoul a răspuns:

Da, acum cateva ore, iar acum sunt din nou trist.

| Doub a răspuns:

Da, azi n-am făcut sportul cu Satana.
Doamne ajută.

| SergiuBoss11 a răspuns:

Nu...fericirea me este undeva pe o insula tropicala plina de amazoane si lipsa de griji.

| Florentina9210 a răspuns (pentru SergiuBoss11):

''Plina de amazoane'', si femeia, o, lasi acasa?

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru Florentina9210):

laughingdepinde,daca fomeia intra in categoria amazoane o iau si pe ea.

apropo, ce zodie esti|?

| Florentina9210 a răspuns (pentru SergiuBoss11):

Leu, tu?

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru Florentina9210):

Varsator.daca nu te superi.imi poti spune si ziua in care te-ai nascut si ora cu aproximatie? vreau sa vad ceva

| Florentina9210 a răspuns (pentru SergiuBoss11):

Ziua stiu ca a fost intr-o marti, si ora cred ca dupa 00; 00.

| Anonimuserr a răspuns:

Da, am fost dar tu?
Spune si tu.